Změna z pohledu pozitivní psychologie

10. 9. 2016

Kdy: 12.11.2016. 9:00 - 15:00

Kde: Katedra psychologie, Vodární 6, Olomouc (místnost bude upřesněna)

Cena: 550 Kč pro členy ŠPAS, 600 Kč pro nečleny ŠPAS

Workshop povede Mgr. Lenka Minářová. Takhle se představuje:

Vystudovala jsem Filozofickou fakultu UP v Olomouci, jednooborovou psychologii. Od roku 2012 působím jako školní psycholožka na základních školách. V roce 2015 jsem pracovala jako oblastní metodička projektu VYNSPI II – projektu zaměřeného na implementaci a evaluaci minimálně preventivních programů do školských zařízení. Od roku 2014 se věnuji lektorské činnosti. Zaměřuji se především na systemický přístup v pohledu na člověka a komplexní nazírání na lidské prožívání a ovlivňování okolí.

A takhle představuje svůj workshop:

Program workshopu je zaměřen na zvládání náročné práce ve školství, která je spojena s častými změnami. Zaměříme se na uvědomění si svých slabých a silných stránek, prohloubení pozitivních vlastností a rysů osobnosti, jejich využití a práci s nimi při komunikaci s okolím.

Další témata, která se objeví v průběhu semináře:

• pozitivní myšlení v praxi
  • zvládání nároků spojených se změnami
  • porozumění našim postojům
  • vlivu našich stereotypů na naše chování
  • pozitivní zvládání každodenních stresových situací

Přihlašování je možné prostřednictvím tohoto odkazu: https://goo.gl/forms/6401L3w1rCYOfWsY2