Vánoční posezení s pískovými mandalami

9. 11. 2016

Kdy:15.12. 2016, 15:00 hod.

Kde: Katedra psychologie, Vodární 6, Olomouc

Příspěvek na mandaly: 50 Kč

Budeme se velmi těšit na všechny členy a příznivce našeho spolku, kteří dorazí na plánované vánoční posezení, jež si společně zpříjemníme kupou voňavého cukroví a výrobou pískových mandal pod vedením Bc.Lucie Pacnerové.

Lucie o sobě píše:

Jsem "tvořivka" obecná  a největší relaxací je pro mě tvoření všeho druhu, proto stále sbírám nové náměty a zkouším nové techniky. Mou největší vášní je ale smaltování šperků a sypání mandal písky. Na tomto kurzu bych vám ráda představila jednoduchou techniku "pískování", kdy si každý účastník vytvoří a odnese svou mandalu domů. Princip této jednoduché techniky spočívá v postupném slupování jednotlivých částí samolepící šablony, na kterou se sypou barevné písky dle vlastní fantazie.

Přihlašovat se můžete zde

unnamed--2-.jpgunnamed.jpgunnamed--1-.jpg