Seznámení s emoční sebeobranou

Kde: Katedra psychologie, Vodární 6, Olomouc

Cena: 350 Kč člen ŠPAS, 400 Kč nečlen

Lektor: Mgr. Lukáš Radostný

Povolání učitele patří mezi nejnáročnější. Při výuce i mimo výuku se učitel každodenně ocitá v situacích, které jsou mnohdy emočně náročné a vyčerpávající. Emoční sebeobrana je vzdělávací program zaměřený na to, jak bezpečným způsobem zpracovávat emoce vznikající v náročných interakcích s žáky, kolegy i rodiči. Workshop je koncipovaný jako představení základních principů emoční sebeobrany a prezentace vybraných technik vědomé práce s emocemi.

Informace o lektorovi:

Mgr. Lukáš Radostný je spoluautorem konceptu Emoční sebeobrany a lektorem jednotlivých workshopů. Má desetileté zkušenosti  v oblasti vzdělávání pedagogů. Současně se věnuje koučování, vlastní terapeutické praxi a vedení skupinových cvičení zaměřených na rozvíjení tělesné všímavosti a zdravého kontaktu s procesy, které v těle probíhají.

Přihlašovat se můžete zde

Prosím, věnujte také pozornost storno podmínkám, jež jsou k nahlédnutí zde

Seznámení s emoční sebeobranou.png